CZ Web Mushroomhead

Web news

16. 1. 09 Nový vzhled, problémy v Exploreru
Obsah stránek se mi zobrazuje pouze v Mozille Firefox a nevim čím to je. Pokud někdo víte tak pls. napište do shoutboxu. THX

24. 10. Menší update - Členové

30.7. Nová rubrika - Audio

4.6. Nová rubrika
Dnes byla založená nová rubrika - Videa. Postupně zde budou přibývat klipy, live videa apod.

1.6. Nová rubrika
Dnes upraveno menu a přidána nová rubrika Texty. Do týdne by zde měly být texty všech alb.

26.5. Nová rubrika
Dnes byla založená nová rubrika s názvem Mushroomhead vs. SlipKnoT?? Do konce týdne se v ní možná i něco objeví :D. Určitě to bude zajímavé počteníčko

Spooktacular poster

Don´t ignore

ČlenovéNothing

Jeffrey Nothing je jeden ze zpěváků. Jeho pravé jméno je Jeff Hatrix a narodil se 5. května. Než se přidal k Mushroomhead zpíval v kapele Hatrix.  Má  dceru jménem Mea. Přezdívka Nothing pochází z filmu "Blue Velvet". Faktem je, že se na pódiu nijak extra nepohybuje, ale jeho výborným hlasem dodává vystoupením obrovskou energii.


Waylon

Druhý zpěvák Waylon Reavis se narodil 19. září 1978. K Mushroomhead se připojil až v roce 2004 kdy na postu zpěváka nahradil výborného J. Manna. Před MRH zpíval v 3 Quarters Dead a jednou prohlásil, že se pokusí přinést něco nového z 3 Quarters Dead do nové alba Mushroomhead. Je také považován za nejlepšího zpěváka v Severní Karolíně. Vliv na něj mají kapely jako Black Sabbath, Mushroomhead, Slayer, stará Sepultra a Fear Factory. Jeho současným side projektem je Tenafly Viper.Skinny

Steve Felton, bubeník Mushroomhead a brách Gravyho. Narodil se 6. prosince. Skinny je ženatý s umělkyní Vanessou Solowiowovou, která dělala nějaké artworky k albu XX. Kromě MRH hraje v kapele (216) a v Tenafly Viper.


Gravy

Kytarista Dave Felton je brácha Skinnyho. Dříve hrával s Hatrixem v jeho kapele. V dnešní době hraje také v kapelách S.O.S. a (216)


Pig Benis

Basák Mushroomhead,  Jack Kilcoyne se narodil 30. května 1969 v Lakewoodu (Ohio). Do kapely vztoupil vroce 1995, kdy nahradil svého bratra Joeho Kilcoyna. Kromě MRH hraje taky v kapele (216)


Shmotz

Klávesista Tom Schmitz se narodil 20. prosince 1968. Dříve hrával v kapele Trelleborg na basu. Shmotz je nejstarším členem Mushroomhead.


St1tch

Rick Thomas.  "Pracuje" jako Sampler / DJ a taky jako water dummer. Hraje také v kapele Ventana, která odjela turné např. s kapelou Pigface.  Narodil  2. ledna 1980. Ex-lapely: Moko, Canister, Downfall of Society. Hodně se zajímá o Industrialovou hudbu. mimo jiné režíroval klip Parasitic kapele Psyclon Nine.