CZ Web Mushroomhead

Web news

16. 1. 09 Nový vzhled, problémy v Exploreru
Obsah stránek se mi zobrazuje pouze v Mozille Firefox a nevim čím to je. Pokud někdo víte tak pls. napište do shoutboxu. THX

24. 10. Menší update - Členové

30.7. Nová rubrika - Audio

4.6. Nová rubrika
Dnes byla založená nová rubrika - Videa. Postupně zde budou přibývat klipy, live videa apod.

1.6. Nová rubrika
Dnes upraveno menu a přidána nová rubrika Texty. Do týdne by zde měly být texty všech alb.

26.5. Nová rubrika
Dnes byla založená nová rubrika s názvem Mushroomhead vs. SlipKnoT?? Do konce týdne se v ní možná i něco objeví :D. Určitě to bude zajímavé počteníčko

Spooktacular poster

Don´t ignore

Novinky

Téměř 30 nových fotek z letošního Rockstar Mayhem Festivalu najdete v galerce. Mushroomhead se představili v komplet nových, totálně ujetých, oblecích a maskách.
Po turné na putovním Mayhem festu, následuje další koncertní šňůra po USA. Tentokrát s kapelami (Hed)pe , Straight Line Stitch a Supe.

Poster:Mushroomhead se tento rok objevi na MAYHEM FESTU. Jedná se o putovní festival po USA. Přímí konkurent Ozzfestu. Kromě Mushroomhead se na Mayhemu objeví kapely jako SLAYER, MARILYN MANSON, BEHEMOTH TRIVIUM a řada dalších.

Dnes v galerii téměř 50  nových fotek ze SHOCK N ROLL festu, který proběhl minulý pátek v Chicagu.

Salute po delší době. V galerii jsou přidány fotky ze začátků Mushroomhead z let 1997 - 1999. Pro srovnání s dnešní dobou video z poslední tour ve slušné kvalitě:

 

 

Mushroomhead po nějakém tom pátku opět zprovoznili své oficiální stránky www.mushroomhead.com . Kromě láskyplného intra na nich můžete najít už jen sadu nových fotek ( na kterých se objevil i hostujicí Danny Bones, který s MRH vystupuje na koncertech) a oznámení, že nové album vyjde v létě.
Kromě toho jsou potvrzené i další koncerty a to 17. 4. v Los Angeles a    5. 6. v New Yorku
Nyní můžete podpořit Mushroomhead svými hlasy v cenách Clevelandské hudební scény. Hlasovat pro ně můžete hned v několika kategoriích:

3. kategorie - Kytarysta
Dave Felton (Gravy)

8. kategorie - DJ
Stitch

12. kategorie - Metal
Mushroomhead

14. kategorie - Hardcore
216 (side project některých členů MRH)

17. kategorie - Goth / Industral
VentanA
(side project)

Hlasujte zde
6. března v Rosemont proběhne akce v horrorovém duchu, na které Mushroomhead nesmí chybět. Je to první naplánovaný koncert. Pomalu  by měly přibývat další vystoupení k nové desce, která má vyjít někdy na jaře.

.

Sjetá moderátorka ze serveru thegauntlet.com pořídila povedný rozhovor s Waylonem před koncertem v House of Blues v Hollywoodu. Krom diskuze o novém DVD, Clevelandu a připravovaném albu se můžete mrknout, jak si udělat ten správný makeup. (Využijí hlavně ti, kteří neumí anglicky :-)) Rozhovor sledujte zde.

Je to pár dní, co Mushroomhead dojeli turné a po krátkém oddychu nastupují do studia natočit nové album, které by mělo vyjít někdy na jaro. V galerii přibylo 19 nových mini obrázků ze serveru mintypics.com z předposledního letošního koncertu Mushroomhead z Machine Shopu.

1  
2  
3  
4